Mirë se vini në faqet tona të internetit!

Ekrani i rrjedhës dhe instrumenti integrues i rrjedhës

Përshkrim i shkurtër:

Ekrani i rrjedhës dhe instrumenti integrues i rrjedhës përdoren për të siguruar kontrolluesin e rrjedhës së masës (MFC) dhe matësin e rrjedhës së masës (MFM) me furnizimin me energji elektrike, kontrollin e funksionimit, vendosjen e rrjedhës, shfaqjen e shifrave të rrjedhës, akumulimin e rrjedhës etj, të cilat ndahen në një kanal të vetëm. dhe me shumë kanale.Ekrani i rrjedhës me shumë kanale mund të pajiset me MFC/MFM të shumta, të cilat mund të funksionojnë individualisht.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Veçoritë

• Ndërroni furnizimin me energji elektrike me hyrje të gjerë

• Kuti e vogël plastike, e lëvizshme

• Me shumë funksione, plotësisht të pajtueshme

• Aftësi e fortë kundër ndërhyrjeve, duke kaluar certifikimin CE

dajsdnj

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni